Grupa Zakupowa – Oferta firmy ENERGO BIZNES

Szanowni Państwo,

W ramach działalności naszej Grupy Zakupowej macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnego przygotowania oferty dotyczącej najlepszych warunków zakupu energii elektrycznej.
Firma Energo Biznes wykorzystując doświadczenie zdobyte w branży energetycznej, oferuje Państwu najlepszą, możliwą na rynku ofertę oraz bezpieczeństwo podpisania umowy z rzetelnym partnerem, tylko na korzystnych warunkach.

Specjalnie dla Państwa Firma Energo Biznes przygotuje wstępną symulację na podstawie przesłanego skanu ostatniej faktury za prąd.

Przygotowanie oferty nie zobowiązuje Państwa do zmian, a otrzymacie Państwo jasno określony możliwy poziom oszczędności, jakie Państwo możecie uzyskać dla swojej Placówki.
Z oferty Firmy Energo Biznes skorzystały już niektóre Przychodnie należące do MPPOZ, gdzie poziom oszczędności przekroczył 5 tyś złotych na Placówkę!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres a.szparaga@pzmazowsze.pl ostatniej szczegółowej faktury za energię elektryczną.

FIRMA ENERGO BIZNES OFERUJE:

 • Bardzo niskie stawki za energię elektryczną
 • Optymalizacja kosztów zużycia energii:
  dopasowanie właściwej grupy taryfowej, zmiana mocy umownej – w celu obniżenia opłat dystrybucyjnych.
 • Pełen audyt dokumentacji:
  weryfikacja zapisów obowiązujących umów pod kątem możliwej zmiany sprzedawcy, analiza faktur za energię elektryczną w celu określenia profilu zużycia energii.
 • Przygotowanie postępowania przetargowego:
  stworzenie niezbędnej dokumentacji, wysłanie zapytań ofertowych do sprzedawców zgodnych z określonymi przez klienta warunkami, przeprowadzenie i rozstrzygnięcie konkursu ofert.
 • Negocjacje ze spółkami obrotu:
  określenie potrzeb i wymagań klienta, stały kontakt z przedstawicielami sprzedawców, analiza przedstawionych ofert z dbałością o interes klienta, doradztwo przy wyborze oferty, negocjacja korzystnych dla klienta warunków i zapisów w umowach.
 • Pomoc w finalizacji umowy:
  doprowadzenie do podpisania umowy na warunkach dogodnych dla klienta oraz zgodnych z przedstawioną ofertą, umówienie spotkania między stronami jednak bez ingerencji w ostateczny kształt umowy i jej realizację (Energo Biznes nie jest stroną umowy).
 • Pomoc prawną: pomoc dla Podmiotów borykających się z tzw. „złymi umowami” z dotychczasowymi dostawcami. Negocjowanie warunków rozwiązania umów. Likwidacja klauzul abuzywnych. Bezpieczne przeprowadzenie Klienta przez proces zmiany dostawcy.

Nasze usługi są darmowe dla naszych Klientów!

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Biuro MPPOZ

Bez tytułu